Bitcoin Hesabı Açmak Hakkında

Bitcoin hesabı açmak başka bir değiş ile sanal bir cüzdan yaratmak anlamını taşımaktadır. Gelişmeye devam teknoloji ile internet üzerinden ödeme almak ya da ödeme yapmak son derece kolay istediğiniz ülkeye 7/24 transfer yapabiliyorsunuz. Öncelikle bunun için sanal cüzdan açacağınız siteyi tercih etmelisiniz.

Bu siteyi tercih ederken bilindik güvenilir bir site olmasına dikkat edin. Çünkü bütün işlemlerinizi bu siteden yapacaksınız. Alacağınız Bitcoinler ya da banka hesabınıza göndereceğiniz parayı bu site aracılığı ile yapacaksınız. Bu tarz sitelere kayıt oldukça kolay birkaç dakika ayırarak üye olabiliyorsunuz. Telefon numaranızı da girerek kayıt olduğunuzu ve güvenlik adımını da böyle geçeceğinizi hatırlatalım. Bu sanal cüzdan ile sadece kendi adınıza işlem yapabileceğini söylemekte yarar var. Ayrıca isterseniz kredi kart tanımlaması yaparak kredi kartı ile bitcoin alabilirsiniz.

Bitcoin hesabınızı açtıktan sonra isterseniz transfer yapabilirsiniz ya da sanal cüzdanınıza ödeme alabilirsiniz. Uluslar arası para transferleri için ve kredi kartı kullanmak istemeyenler için gerçekten tercih edilebilir bir online bankacılık örneklerinden bir tanesidir.

Anonim olarak hizmet veren komisyon olmayan banka gibi kapalı olduğu saatler olmayan bir sistemdir. İstediğiniz zaman para transferi yapabilirsiniz. Bitcoin cüzdanlarınızın ikiye ayrıldığını da hatırlatalım. ” Online Bitcoin Cüzdanı ” ve ” Offline Bitcoin Cüzdanı ” tercihi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın