Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?

Çoğu internet girişimcisi anket doldurarak para kazanılamayacağını savunur ancak satış ortaklığı ile ilgilenen (istisnalar hariç) hemen hemen tüm affiliate markerlar, kişisel kazanç bloglarında anket kitaplarının sayfa sayfa reklamını yapar. Doğal olarak bu işe yeni başlayan taze girişimcilerinde aklı karışır. Zira “bu kadar cok reklamı yapılan bir ürün illaki kazandırır” düşüncesine kapılırlar ve akıllarında şu soru takılır; “Anket doldur para kazan gerçek mi yalan mı?”

Ben affiliate işi ile yaklasık 2 – 3 senedir uğraşıyorum ve insanları yanlışa sevkedecek ve onlara zaman , para kaybettirecek hiç bir ürün tanıtımını yapmadım yapmıyorum da , bu ise ziyaretcilerimde ve takipcilerimde bir güven duygusu oluştuyor.

Velhasıl blogunuz vasıtası ile anket doldurma kitabı satın alan bir şahıs, uğradığı hayal kırıklığı sebebi ile sitenize bir daha asla adım atmayacaktır. Bana kalırsa şu sözü düstur edinmelisiniz ”güven kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim”

Sonuç olarak , anket kitaplarına asla para kaptırmayınız. Size anket doldurara para kazandığını iddaa eden kişilere de itibar etmeyiniz. Haa elbette kazanan vardır ancak bunlar bir elin parmakları sayısını geçmez .

Gercekten internetten para kazanmak istiyorsanız;

1-Affiliate marketing – Satış Ortaklığı

2-Blog kurulumu ve yönetimi

3-Adsense kullanım ve yerleşim

4-Seo (Site içi ve site dışı Arama motoru optimizasyonu)

konularında kendinizi geliştirin.

Para harcamak istemiyorsanız , daha cok zahmete girmeli ve sabırlı olmalısınız. Zira, internetten kazanç zahmetli ve sabır isteyen bir uğraştır.

Yukarıda bahsettiğim kazanç sistemleri ve yöntemleri haricinde , elbette farklı gelir sağlama modelleri mevcut, Vakti geldikçe , Allah ‘da izin verirse, Gerçekten para kazandıran teknikleri ve sistemleri işlemeye devam edeceğim.

Şimdilik sağlıcakla kalın ,

Unutmadan!! …. Yorum ; bir blogun can suyudur. Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

Bir cevap yazın